- Nieuwe Vrij Ondernemen
- Neem deel aan de Energiekampioen 2012!
- Eindelijk duidelijkheid over firmawagens
- Neem deel aan fase 2 van Bizidee
- 5 februari: Dag van de Ambachten
- Ondernemers ontdekken winwin-lening
- LVZ-Advies: Berekening sociale bijdragen 2012
- LVZ wenst u een geweldig 2012!
- Bizidee: Prijsuitreiking fase 1
- Word jij Dé Gentse Ondernemer 2012?
- Nieuwe infobrochure 'Voorkom Winkeldiefstal'
- Eerste stappen voor sociale verkiezingen
- 8 december Nationale Thuiswerkdag
- Sperperiode begint met... kortingen
- Bankkaart voor kleine betalingen goedkoper voor winkelier
- Steun voor schenking familiebedrijf
- Rentetoelage bij hinder openbare werken
- Nieuwe Vrij Ondernemen met aandacht voor jongeren en werk
- Uitleg bij aanpassingen studentenarbeid
- Termijn aangifte vennootschapsbelasting verlengd
LVZ hekelt start sperperiode
15/05/2009“De vrije markt en concurrentie zijn niet gediend met dergelijk ondoorzichtig en betuttelend systeem dat aan alle kanten overtreden wordt en waartegen slechts opgetreden wordt na klachten van jaloerse concurrenten. En straks komen de braderieën er weer aan die deze sperperiode perfect omzeilen. Bovendien is de sperperiode achterhaald in een tijdperk van internetwinkelen en funshoppen over de Nederlandse, Franse en Duitse grens waar de echte koopjes soms weken vroeger starten dan in België”, betoogt LVZ-directeur Luc Soens.
Wie een inbreuk op de regels pleegt, riskeert een boete tussen de 1.375 euro en 55.000 euro. Op 1 juli start de koopjesperiode.
Onder het motto ,,Vrij Ondernemen’’ wil LVZ in het algemeen meer keuzevrijheid voor de zelfstandige ondernemer, zowel in het bepalen van zijn prijzen of kortingen als bij het vastleggen van openingsuren en sluitingsdagen.
